Dnia 24 października uczniowie klasy Ia z opiekunami  po raz kolejny wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez CEE w Grudziądzu. Tematem dzisiejszego spotkania było „Czy znamy polskie owoce”. Uczniowie dowiedzieli się od pracownika CEE jakie owoce uprawia się w Polsce. Zaznajomili się z ich wyglądem, kształtem kolorem  i nazwami. Odpowiadali na pytania dlaczego jemy owoce, i dlaczego są one tak ważne w naszym żywieniu. Uczniowie podawali w jakiej postaci można zjadać owoce. Widząc plansze tematyczne dostrzegali różnice między zdrowymi produktami a produktami niezdrowymi. Potrafili uzasadnić co jest zdrowsze. Na koniec maluszki otrzymały do pomalowania owoce wykonane z gipsu. Gotowe figurki zabrały ze sobą na pamiątkę.