Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Zgodnie z wytycznymi MEiN przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych w szkole do dnia 22 grudnia 2020 r.

Od dnia 23 grudnia do dnia 31 grudnia 2020 r. zaplanowana została przerwa świąteczną.

Ferie zimowe na terenie całego kraju odbędą się w dniach od 4 stycznia do dnia 17 stycznia 2021 r.

W okresie zawieszenia zajęć, obiady w szkole nie będą wydawane.

Zajęcia edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 17 w Grudziądzu dalej będą realizowane zdalnie na platformie Google Meet, wg planu zamieszczonego na stronie szkola17.pl., w zakładce: Uczymy się w domu.

Zajęcia rewalidacyjne, logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne, dydaktyczno-wyrównawcze we wszystkich klasach prowadzone będą zdalnie.

Długość przerw będzie zgodna z planem zajęć stacjonarnych; czas zajęć lekcyjnych
nie ma wpływu na długość przerw. Czas zajęć: 30 min. + 15 min. konsultacji (w zależności od potrzeb uczniów i nauczyciela).

Z poważaniem dyrektor szkoły Renata Matuszak