Od poniedziałku 22 marca 2021r. do 9 kwietnia 2021r. przechodzimy ponownie na zdalne nauczanie klas 1-3. Łączenie się na lekcje będzie przebiegało tak jak poprzednio poprzez stronę szkoły i zakładkę Uczymy się w domu. W czasie przerwy świątecznej nie będzie lekcji tj. 1, 2 i 6 kwietnia. Od poniedziałku 22 marca 2021r. świetlica będzie nieczynna, nie będzie obiadów. Wychowawcy klas od jutra zaczną wydawać podręczniki, ćwiczenia i przybory szkolne. Proszę, aby w piątek uczniowie przynieśli książki wypożyczone w bibliotece.
Spotkanie online przewodniczących Rad Klasowych odbędzie się zgodnie z planem tj. w środę 24 marca o godz. 16.00 – łącze do spotkania jest już na naszej stronie w zakładce „uczymy się w domu”.
Z poważaniem Renata Matuszak