Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„Mój kolega 
przyjechał z daleka”

Drogie dzieci, szanowni opiekunowie i nauczyciele, bardzo serdecznie zapraszamy Was wszystkich: przedszkolaków i uczniów klas 0 – 8 szkół podstawowych do udziału w I edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Mój kolega przyjechał z daleka”. Kochani, każdy z nas uwielbia podróże i przygody. Poznawanie nowych widoków, budowli, sztuki, muzyki, zapachów i smaków jest fascynujące. Wszystko to tworzą ludzie w każdym zakątku świata. Możemy to oglądać na filmach, zdjęciach, w muzeach, ale najciekawiej osobiście. Ludzie podróżują po całym świecie z bardzo wielu różnych powodów. Jedni z ciekawości inni z konieczności. Każdy z nas spotkał kiedyś kogoś kto przyjechał do nas z daleka, albo to my byliśmy w podróży. Mimo, że może mówimy trochę inaczej, może mamy inny odcień skóry, może inaczej się modlimy, ale każdy z nas tak samo chce się śmiać, bawić, uczyć, mieć kolegów i przyjaciół. Z czym, a może z kim Wam się kojarzą takie spotkania, przygody, nowe zabawy? Masz fajnego kolegę w przedszkolu, szkole, podwórku czy osiedlu, poznałeś na swoim wyjeździe, a może sam przyjechałeś z daleka? A może pamiętasz takie przygody z bajek albo o nich marzysz?

Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach wiekowych. Termin nadsyłania prac upływa 25 kwietnia 2021.

Serdecznie zapraszamy!
Kierownik projektu Marcelina Marciniak

REGULAMIN_PLASTYCZNY
zgoda wizerunkowa
rodo

Prace wraz ze zgodami (wizerunkowa i RODO) można dostarczać do 25.04.2021 r. do Szkoły Podstawowej nr 17 w Grudziądzu do świetlicy szkolnej. Zostaną one wysłane przez nauczyciela świetlicy do organizatorów konkursu.

 

 
 
 
Skip to content