KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ W WIEKU
7-15 LAT DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „ROLNICTWO
EKOLOGICZNE”. KAŻDY UCZESTNIK MOŻE NADESŁAĆ JEDNO ZDJĘCIE, A NA
ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY PIENIĘŻNE I RZECZOWE.

Cele:

promowanie ekologicznych produktów rolnych i żywnościowych, metod ich produkcji, pogłębianie wiedzy ekologicznej i zachęcanie młodych ludzi do uważnej obserwacji środowiska oraz podnoszenie świadomości na temat systemów jakości produktów rolno-żywnościowych, a także certyfikatów i oznaczeń stosowanych na etykietach, w tym znaku „Rolnictwo ekologiczne”.

Prace konkursowe powinny prezentować dowolny produkt żywnościowy w kontekście szeroko pojętej tematyki ekologicznej. Organizator dopuszcza różnorodne ujęcie tematu, np.: produkt rolny lub rolno-spożywczy na różnych etapach produkcji, przetworzenia lub sprzedaży, pola uprawne, produkty nieprzetworzone, przetworzone, lokalne bazary i targowiska itp.

Fotografie muszą być zapisane w pliku w formacie JPG, RAW, TIFF o objętości maksymalnie 40 MB, 200-300 dpi.

Prosimy o zgłaszanie się w sprawie konkursu do wychowawców świetlicy szkolnej 🙂 Z chęcią pomożemy 😀

Zdjęcia musimy przesłać do 16 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości:

I – 2000 ZŁ,

II – 1500
ZŁ,

III – 1000 ZŁ

+ rzeczowe nagrody w postaci aparatów INSTAX SQUARE SQ1 dla laureatów 10 wyróżnionych prac.