W dniu 29.05.2026 reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Sudoku”.
W starciu z najlepszymi miłośnikami łamigłówek, nasi uczniowie wykazali się genialną logiką i skupieniem.

Z dumą gratulujemy sukcesu:
Jessica Lonser (klasa VII) – za zajęcie III miejsca w kategorii klas 6-7
Maja Dietrichkeit – za zajecie również III miejsca w kategorii klas 4-5.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, a laureatom gratulujemy bystrych umysłów.
Brawo!

 
Przejdź do treści