Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek uczniowie naszej szkoły wybrali się do Biblioteki Miejskiej.Celem wizyty było promowanie czytelnictwa oraz zapoznanie uczniów z ofertą biblioteki i zasadami jej funkcjonowania.Podczas spotkania bibliotekarze opowiedzieli o swojej pracy, przedstawili księgozbiór […]


