22 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy „W krainie lodu”. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w klasach gościły emocje i niecierpliwość. Bal był wyczekiwany od tygodni.
I nadeszła oczekiwana chwila.  Uczniowie klas I i przedszkolaki z okolicznych przedszkoli wraz z rodzicami zawitali w Krainie Lodu. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, policjantów, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektóre dzieci było bardzo trudno rozpoznać.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Didżeja p. , który w rytmach przebojów znanych przez dzieci piosenek, zachęcał wszystkich do tańca. Wszyscy bawili się świetnie – i dzieci, i rodzice, i nauczyciele.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 
Skip to content