Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…” 10 listopada 2020 roku o godzinie 11:11 rozległ się dźwięk hymnu Polski na całym świecie. W tym roku mimo ograniczeń wynikających ze stanu epidemii, grupy uczniów poszczególnych klas naszej szkoły zaśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego” on-line. W ten sposób włączyliśmy się we wspólne świętowanie tej ważnej dla Polaków rocznicy odzyskania wolności. Podczas wykonywania hymnu państwowego uczniowie stanęli w postawie wyrażającej szacunek. Ze spokojem i dumą przystąpili do śpiewu. Z zapałem Spiewaliśmy kolejne zwrotki hymnu i wszyscy byliśmy szczęśliwi, że mamy wolną, niepodległą Ojczyznę, swój własny kraj. Dobrze jest mieć taką świadomość, dobrze jest móc żyć w czasach pokoju.

Uczniowie klasy 2a, wykonali z okazji 11 listopada godło Naszego kraju. Poniżej prezentujemy prace uczniów.

 
Skip to content