Konkurs Ekodzieła

 

Wąbrzeski Dom Kultury po raz kolejny zaprasza do udziału w ekologicznym konkursie pt. „Ekodzieła”. Zadanie konkursowe polega na kreatywnym stworzeniu przedmiotu z odpadów, którym można dać „drugie życie”. Inicjatywa skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Planowane przedsięwzięcie ma na celu zwrócenie uwagi na możliwość wykorzystania niektórych odpadów trafiających na wysypiska oraz rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności i aktywności wśród uczestników konkursu.

Tematem pracy może być m.in. zabawka ekologiczna, przedmiot użyteczny lub inne wytwory dziecięcej wyobraźni.  Prace powinny być wykonane wyłącznie z przedmiotów będących odpadami – śmieciami. W tym zadaniu kreatywność i pomysłowość  nie ma ograniczeń, podobnie jak użyte materiały. 

Na Wasze prace czekamy w szkole do 10.03.2022 r. (prace wraz z oświadczeniem należy przekazać do p. Mirosławy Dobrzyńskiej – koordynatora konkursu w naszej szkole).

Regulamin

 
Skip to content