Wyniki konkursu plastycznego pt. „Mój wymarzony zawód”

W kwietniu 2021 roku, w naszej szkole, odbył się szkolny konkurs pt. „Mój wymarzony zawód”. W konkursie wzięło udział 133 uczniów ze wszystkich klas. Przygotowanie prac plastycznych poprzedzone było zajęciami prowadzonymi przez wychowawców klas z zakresu doradztwa zawodowego na temat zawodów, które dzieci chciałyby wykonywać w przyszłości. Dzieci obejrzały filmy na temat zawodów, opisywały zawody, opowiadały o pracy rodziców, wykonywały ćwiczenia, krzyżówki na ten temat. Podsumowaniem zajęć było przygotowanie pracy plastycznej. Ocenie komisji konkursowej  podlegały: zgodność z tematem, estetyka wykonania oraz samodzielność wykonania.

Klasy 1

I miejsce: Alicja Woźniak 1b
II miejsce: Piotr Jaworski 1a
III miejsce: Igor Brechelke 1c

Klasy 2

I miejsce: Zuzanna Grzenia 2b, Filip  Buchner 2b
II miejsce: Nadia Gronkowska 2a, Jessica Lonser 2a
III miejsce: Oliwia  Tyszko 2b, Adrian Kaszewski 2b

Klasy 3

I miejsce: Pietrykowski Jakub 3a, Luiza Niewiadomska 3a, Igor Dyguła 3a
II miejsce: Igor  Karasek 3a, Piotr Borowski 3a
III miejsce: Oliwia  Kruczkowska 3b, Kamil  Jabłoński 3b

Klasy 4

I miejsce: Maja Szczepańska 4b, Oskar Liedke 4b
II miejsce: Amanda Kubiczek 4a, Szymon Filiżanowski 4b
III miejsce: Damian  Górski 4a

I miejsce: Nikola Smolińska 6a
II miejsce: Filip  Woźniak 6a
III miejsce: Damian Rabanowski 6a, Seweryn Madziąg 6a

Gratulujemy! Na zwycięzców czekają w szkole dyplomy i nagrody (odbiór nagród – po powrocie uczniów do szkoły). Nagrody zostały zakupione z funduszy szkolnych.

Organizatorzy konkursu: Mirosława Dobrzyńska, Anna Góra serdecznie dziękują wychowawcom klas i nauczycielom wspierającym za współpracę podczas organizacji konkursu.

Niektóre prace konkursowe można obejrzeć w galerii.