Dziękujemy wszystkim klasom, które brały udział w konkursie na plakat reklamujący wylosowane państwo europejskie. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych najmłodszych uczniów z klas IA i IB. Na drzwiach sal lekcyjnych i na korytarzach naszej szkoły pojawiły się plakaty dotyczące Holandii, Czech, Rosji, Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Niemiec, Francji, Szwecji, Bułgarii i Grecji.

Trzecie miejsce w konkursie przyznaliśmy klasie 7a za efektowne promowanie największego kraju świata, Rosji. Miejsce drugie przypadło klasie IIC za przedstawienie ciekawą techniką flagi Irlandii, zaś za najbardziej pomysłowo i estetycznie wykonany plakat uznany został projekt klasy IIB przedstawiający Włochy. Zwycięzcom gorąco gratulujemy!

fotogaleria