OGÓLNOPOLSKI PROGRAM ANTYNIKOTYNOWY „ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE” W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 17

W listopadzie 2017 r. w ramach ogólnopolskiego programu antynikotynowego „ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE” uczennice  kl. IIb Julia Knajdrowska i Roksana Kotowicz przygotowały pogadankę na temat szkodliwości palenia papierosów na organizm człowieka. Uczestnikami szkolnego programu antynikotynowego była cała społeczność szkolna. Pod kierunkiem P. G. Wójtowicz i K. Stąsiek wielu uczniów szkoły wzięło udział w przygotowaniu plakatów antynikotynowych. Najciekawsze prace zostały  wyeksponowane na korytarzu szkolnym, gdzie wszyscy mogli je obejrzeć. Podjęte działania służące w walce z nałogiem palenia papierosów wśród młodych ludzi z pewnością obudziły w młodym człowieku refleksje nad swoim postępowaniem i przyczynią się do pozytywnego myślenia i właściwego działania.

Fotogaleria

 
Skip to content