WZOROWA ŁAZIENKA” – podsumowanie ogólnopolskiego konkursu

„Siedemnastka” wzięła udział w ogólnopolskiej akcji  „Wzorowa łazienka 2017”  zorganizowanym przez firmę DomestosUczniowie przygotowali prace plastyczne tematycznie związane z projektem wymarzonej łazienki. Prace uczniów można było oglądać na stronie internetowej konkursu oraz szkolnych korytarzach. I chociaż nie udało się nam znaleźć wśród trzech zwycięskich szkół, to każdy przyzna, że i tak odnieśliśmy całkiem spory sukces zajmując 16 miejsce oddając 8015 głosów.

Gratulujemy szkołom w Bińczy, Budach Stawiskich i Swobodzie, które zwyciężyły w tej rywalizacji, zyskując remont szkolnej łazienki.

Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Nauczycielom, Uczniom, Pracownikom i Sympatykom szkoły  gorąco dziękujemy za każdy głos oddany na naszą galerię plastyczną,  bo to właśnie Wam zawdzięczamy sukces i nagrodę, która w postaci rocznego zapasu produktów firmy Domestos dotrze do naszej szkoły niebawem.

 
Skip to content