Dziękujemy za wielkie serce!!!

 To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla osób w potrzebie. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. To dobro już działa i pomnaża się w tych, którzy przyłączyli się do projektu               i wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu.

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję Szlachetna Paczka. Dzięki szlachetności i pomocy darczyńców udało się nam przygotować dary dla dzieci z Domu Dziecka oraz część artykułów została przekazana do schroniska dla bezdomnych im. św. Alberta w Grudziądzu. Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję: rodzicom, nauczycielom                i uczniom. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Koordynatorami akcji były Katarzyna Stąsiek i Izabela Zielińska

 
Skip to content