Już od początku roku szkolnego trzecioklasiści nie próżnują. Dnia 10 września uczniowie 3a i 3b wybrali się do CEE w Zakurzewie. Mimo niesprzyjającej aury uczniowie przed czasem, w odpowiednim ubiorze i uśmiechem na buzi stawili się w szkole gotowi na zdobywanie nowej wiedzy. Na miejscu pogłębiali swoją wiedzę na temat ochrony środowiska oraz gospodarowania odpadami. Uczyli się poszanowania środowiska przyrodniczego. Rozwijali wiedzę ekologiczną a także wrażliwość i emocjonalną chęć działania na rzecz ochrony środowiska. Chociaż pogoda nie sprzyjała zabawom starszacy chętnie uczestniczyli w zabawach plenerowych i ekologicznych na terenie ogrodu CEE. Na koniec nie mogło zabraknąć tańców i śpiewów przy ugrillowanej kiełbasce. Dzieci wesołe i uśmiechnięte, z zabłoconymi bucikami wróciły do szkoły.

 
Skip to content