W listopadzie 2019 roku zakończyła się  tegoroczna edycja programu „Umiem Pływać”, realizowanego w ramach Programów Sportu Powszechnego we współpracy: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego, Kujawsko-Pomorskiego Związku Pływackiego oraz samorządów lokalnych, w tym Gminy-Miasto Grudziądz. W naszej szkole w programie „Umiem pływać” brało udział 15 uczniów klas trzecich pod opieką p. Jolanty Kurpiewskiej – nauczyciela wychowania fizycznego. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu przez 2 godziny na basenie krytym, który znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 21 w Grudziądzu i były prowadzone przez trenera pływania p. Piotra Jamkę. Końcowym elementem zajęć było sprawdzenie poziomu opanowania podstawowych umiejętności pływackich. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

 
Skip to content