Nowości wydawnicze dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Drodzy Czytelnicy! Dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na początku grudnia 2019 r. do naszej biblioteki szkolnej trafiły nowości wydawnicze oraz lektury szkolne, w większości wybrane przez Was podczas Szkolnych Wyborów Książek. Jest wśród nich m.in. Dzienniczek Cwaniaczka, Harry Potter, seria Magiczne Drzewo, Mikołajek, Nela mała podróżniczka, Tomek Łebski, Zosia z ulicy Kociej, Zaopiekuj się mną, Dziennik zakręconej nastolatki, Igrzyska śmierci, Hobbit itp.

Nasz księgozbiór został wzbogacony o 1065 woluminów za kwotę 15 000 zł (12 000 zł pozyskano z dotacji celowej budżetu państwa, a 3000 zł to wkład własny organu prowadzącego szkołę). Pierwsze opracowane i obłożone książki trafią do czytelników przed świętami Bożego Narodzenia.