DRODZY RODZICE

Znaleźliśmy się w sytuacji, która dla nas wszystkich jest czymś nowym i nieznanym.

My dorośli nie rozumiemy tej sytuacji i nie możemy się z nią pogodzić. Jest to trudne też dla naszych dzieci. My sami musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Wykażmy się jako dorośli rozwagą. Wytłumaczmy naszym dzieciom o co to w tej rzeczywistości chodzi.

W trosce o nasze pociechy i naszych najbliższych unikajcie Państwo wyjść z domu, a jeżeli już musicie to w uzasadnionych przypadkach.

            Drogi rodzicu proszę wykorzystaj ten czas ze swoim dzieckiem na zabawę, czytanie książek, wspólne oglądanie filmów, zdjęć z rodzinnych uroczystości i innych rodzinnych wydarzeń, a może na rozmowę, którą tak dawno odkładaliście.

  Życzę Państwu i dzieciom dużo zdrowia i wytrwałości.

Zachęcam do kontaktu ze mną Marlena Simionkowska pedagog Szkoły Podstawowej nr 17.

 
Skip to content