Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu informuje, że MEN podało komunikat, iż w czasie tegorocznych ferii zimowych, które dla wszystkich w tym roku wyjątkowo odbędą się w jednym terminie 4 – 17 stycznia 2021 r., w szkołach i placówkach oświatowych będzie można organizować wypoczynek w formie półkolonii dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej.
Zajęcia w trakcie zimowego wypoczynku będą mogły być prowadzone tylko w świetlicach szkolnych oraz innych przystosowanych do tego celu pomieszczeniach, w grupach maksymalnie do 12 uczniów w ścisłym reżimie sanitarnym, które spełniają wytyczne MZ.
W czasie półkolonii nie będzie możliwości organizacji wyjść bądź wyjazdów na wycieczki.

W związku z powyższym informujemy, że w okresie ferii zimowych w 2021 roku istnieje możliwość zorganizowania półkolonii dla dzieci z klas I-IV grudziądzkich szkół podstawowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu, ul. Korczaka 23.

Półkolonie będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.00 po uprzednim podpisaniu przez Rodziców stosowanych dokumentów oraz dokonaniu opłat ustalonych przez organizatora półkolonii.

 
Skip to content