W XIII edycji konkursu wojewódzkiego „Ekodzieła”  organizowanego przez Wąbrzeski Dom Kultury pod patronatem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu wzięło udział około 90 osób z województwa kujawsko-pomorskiego, które przygotowały różnego rodzaju ekologiczne przedmioty wykonane m.in. z papieru, butelek, puszek i kapsli. Ważnym elementem tego plastycznego wyzwania było pokazanie najmłodszym jego uczestnikom możliwości wtórnego wykorzystania niektórych surowców.

Ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Grudziądzu, w konkursie na etapie wojewódzkim wzięło udział czworo uczniów, którzy przygotowali najlepsze prace na etapie szkolnym:

Aleksander Szypłowski, 1a
Małgorzata Kwaśnik, 4a
Laura Wierzbicka, 4a
Szymon Szypłowski, 4a

Jury wybrało najpiękniejsze prace. W kategorii „Szkoły podstawowe”.  III miejscew konkursie wojewódzkim „Ekodzieła” zajęła uczennica naszej szkoły – Małgorzata Kwaśnik. Gosia otrzymała piękny dyplom i nagrodę – rodzinną grę planszową Kalambury.

Gratulujemy!

 
Skip to content