Dnia 01.06.2021 r. uczniowie klasy 2a uczcili Dzień Dziecka wieloma atrakcjami. Z samego rana udaliśmy się na Rynek Główny do Cafe „Fado” gdzie wszyscy rysowaliśmy kredą po chodniku. W tej zabawie uczestniczyło wiele dzieci, także z innych szkół. W nagrodę za piękne rysunki wszystkie dzieci otrzymały lody od pracownika Cafe „Fado”. Następnie udaliśmy się na spacer na Błonia Nad Wisłą, gdzie wszyscy świetnie się bawili. W drodze powrotnej do szkoły dzieci otrzymały po lodzie  w prezencie od swoich wychowawców. W klasie na dzieci czekała kolejna niespodzianka. Otrzymały prezenty, słodycze i balony. Dzieci były bardzo szczęśliwe i zadowolone. Zabawy było co nie miara. To był udany Dzień dziecka.