Dnia 01.09.2021 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022, który zaczęliśmy w trybie stacjonarnym.

Podczas uroczystości przywitaliśmy nową Panią dyrektor Annę Góra oraz wicedyrektor Panią Ewę Nowacką. W murach naszej szkoły pojawili się także inni nowi nauczyciele i uczniowie.

Wychowawcy klasy Ia i Ib, przywitali nowych uczniów wręczając im rożki obfitości ze słodyczami.

Nie zapomniano również o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przypomniano o tym wydarzeniu i okolicznościach z nim związanych. Uroczyście także odśpiewano hymn Polski.

Szkoła, która nosi imię Sybiraków znajduje się pod aktywnym patronem „Zesłańców Sybiru”, którzy uczestniczyli w uroczystości. Uczniowie wraz z przedstawicielką Sybiraków złożyli wieniec przy pomniku, który znajduje się na naszym dziedzińcu.