Już 28 lutego rusza konkurs Jedna Planeta dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich w Polsce.
Do logowania do okienka konkursowego wystarczy kod szkoły jaki obowiązuje w kontaktach i bazie MEIN, nie jest konieczna inna forma zgłoszenia.
Mechanizm wygląda następująco: wystarczy pobrać aplikację – linki do pobrania dostępne pod http://aplikacjameteo.imgw.pl/ i od nauczyciela lub dyrektora szkoły uzyskać kod placówki. Można zrobić to też samemu, wyszukując numer RSPO pod adresem rspo.gov.pl. Ten kod jest niezbędny. Po wpisaniu go w aplikacji w zakładce konkurs, która pojawi się po dokonaniu niezbędnego update, można zdobyć cenne nagrody dla szkoły i dla siebie.
W razie pytań proszę się kontaktować z wicedyrektorem szkoły.

Zapraszamy do śledzenia: meteo.imgw.pl/jednaplaneta

 
Skip to content