Zbliżające się Święta Wielkanocne to doskonała okazja do udziału w konkursie, do którego zapraszamy dzieci klas I-III. Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie kartki z symboliką świąteczną.

Technika wykonania prac jest dowolna, zależy od Waszej wyobraźni. Warto jednak pamiętać, że pocztówki wykonane za pomocą programów graficznych nie będą brały udziału w konkursie.

Na własnoręcznie wykonane kartki czekamy do 13 kwietnia 2022 r. Wyniki ogłosimy najpóźniej do 20 kwietnia 2022 r., a ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie bądź mailowo.

W Szkole Podstawowej nr 17 prosimy wszystkich chętnych o dostarczanie pocztówek do 12.04.2022 r. w świetlicy szkolnej wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

Życzymy kreatywnych pomysłów i niezapomnianej zabawy podczas tworzenia pocztówek.

Szczegóły konkursu w Regulaminie poniżej.

Straż Miejska w Grudziądzu

Karta Zgłoszenia