W miesiącu maju przypada święto wszystkich mam. Z tej okazji Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza do udziału w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja mama”. Inicjatywa skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Konkurs ma na celu:

-rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności i aktywności wśród   uczestników konkursu,
-szlifowanie umiejętności artystycznych,
-posługiwanie się środkami komunikacji niewerbalnej.

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego dziecka. Wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej mamę oczami dziecka będzie niewątpliwie najlepszym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Jeśli więc chcesz pokazać jak wygląda Twoja mama wystarczy, że wykonasz rysunek z mamą w roli głównej (format i technika pracy dowolna) i dostarczysz go z niezbędnymi dokumentami (oświadczenie) do dnia 10.05.2022r. pani Mirosławie Dobrzyńskiej.

Regulamin konkursu oraz oświadczenie:

Regulamin i oświadczenie

 

 

 

 

 
Skip to content