W naszej szkole 28.04.2022r. obchodzono Szkolny Dzień Profilaktyki. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia oraz uporządkowanie i poszerzenie wiadomości na temat zdrowia. Naczelne hasło tego dnia brzmiało „Zdrowo żyj z całych sił.” Panie Pedagog i Psycholog z tej okazji przygotowały gazetkę przedstawiającą złote zasady zdrowego stylu życia, z którą mogli zapoznać się wszyscy uczniowie. Podczas zajęć klasy I-III rozwiązywały wspólnie łamigłówki, dotyczące tego tematu, a klasa IV przygotowała plakat. Zorganizowano także konkurs plastyczny, w którym uczniowie wykazali się kreatywnością i znajomością tematu.

Nagrodzeni uczniowie to:

I miejsce- Zuzanna Pieńkowska, Laura Wierzbicka

II miejsce-Julia Rykaczewska, Małgorzata Kwaśnik

III miejsce-Emilia Grzebińska, Magdalena Pietrykowska

Wyróżnienie-Zuzanna Grzenia, Inez Golec-Cichecka, Amelia Gehrke, Julia Switajska, Jagoda Jaśkiewicz, Szymon Szypłowski, Aleksandra Nowicka.

 
Skip to content