Urząd Miejski w Grudziądzu zaprasza wszystkich uczniów klas I-III na konkurs:

„Zbieramy owoce drzew leśnych”.

To już XVI edycja konkursu ekologicznego 😀

Cel konkursu

• Aktywizacja dzieci.
  • Uwrażliwienie dzieci na potrzebę niesienia pomocy zwierzętom leśnym w okresie zimy.
  • Rozbudzanie zainteresowań związanych ze zwierzętami leśnymi m. in.  rodzajem pokarmu jakim się żywią.

Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Ekologicznej działające w Biurze Lasów Komunalnych.

Zbieramy kasztany i żołędzie 🙂

Zgłoszenia udziału w konkursie dokonuje rodzic (opiekun) dziecka w momencie dostarczenia do Centrum Edukacji Ekologicznej owoców drzew leśnych wypełniając kartę zgłoszeniową.

Koordynatorem konkursu w szkole jest Pani Daria Górska.

Termin dostarczenia owoców do Centrum Edukacji Ekologicznej- 4-31 października 2022 r.

Termin podsumowania konkursu wraz z wręczeniem nagród – 22 listopada 2022 roku, godz. 16:00, Centrum Edukacji Ekologicznej ul. Nad Torem 1. w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu tj.: poniedziałek, środa, czwartek: 7:30- 15:30, wtorek 7:30-17:00, piątek: 7:00-13:30.

Uwaga: osoby nagrodzone oraz wyróżnione w konkursie zostaną poinformowane telefonicznie i zaproszone po osobisty odbiór nagrody.

Regulamin i karta zgłoszeniowa