Kochani, podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku fundacja Lex Lupus rusza z akcją „Rodacy Bohaterom”.

Nasza szkoła również będzie wspierać rodaków, mieszkających z dala od swojej Ojczyzny 😊

Akcja ma na celu pomoc naszym rodakom mieszkającym na Kresach Wschodnich. Często są to osoby, które kiedyś narażały swoje życie za naszą Ojczyznę, a dziś przyszło im żyć w biedzie i zapomnieniu.

Stowarzyszenie Odra-Niemen, które jest pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji, postanowiło wyjść temu naprzeciw. Chcemy w tym szczególnym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia, pokazać, że pomimo dzielących nas kilometrów i granicy, pamiętamy.

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji.

Ważne informacje:

• Akcja trwa od 2.11.2022r. do 6.12.2022 r.
  • Zbieramy żywność długoterminową, znicze (białe i czerwone) oraz jak co roku kartki z życzeniami świątecznymi (najlepiej własnoręcznie zrobione przez dzieci, koniecznie WYPISANE).

Dary można przynosić do świetlicy szkolnej 🙂

Z góry dziękujemy za udział w akcji 😀