Kolejny cudowny dzień za nami!

Na pięknie przystrojonym dziedzińcu szkoły oficjalnie z przemową pani dyrektor rozpoczęliśmy Dzień Dziecka i Sportu. Głos zabrali także nauczyciele wychowania fizycznego. Pani Jola przedstawiła harmonogram rozgrywek sportowych, a Pan Krzysiu przedstawił wszystkim znaną mistrzynię olimpijską Martę Wieliczko, która przybijała piątki” z uczniami i robiła pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie byli zadowoleni z przybycia tak wspaniałego gościa.

Wszystkie dzieci wraz z wychowawcami przygotowały miejsca piknikowe na trawie
i aktywnie uczestniczyły we wszystkich atrakcjach, jakie zostały dla nich przygotowane. Wyścigi na wesoło, mecze piłki nożnej, siatkowej, unihokeja, zabawa w dwa ognie, tatuaże, kolorowe warkoczyki, bańki mydlane, dmuchajka logopedyczna…. to tylko niektóre atrakcje, jakie uczniowie mieli zapewnione podczas tak wspaniałego dnia. Uczennice klasy 8a wraz z panią pielęgniarką mierzyły ciśnienie i tętno, więc rękę trzymaliśmy na pulsie”. Dzięki sponsorom każdy uczeń dostał los na loterię, każda buzia była uśmiechnięta. 🙂

Dzień Dziecka i Sportu był także okazją do udziału w konkursie Karaoke”. Uczniowie zaprezentowali się świetnie, co pokazywały gromkie brawa, jakie otrzymywali, a uczeń klasy 5a – Patryk Grajkowski grał na akordeonie. Rówieśnicy, jak i nauczyciele byli pod ogromnym wrażeniem.

W trakcie rozgrywek sportowych młodsze dzieci korzystały z dmuchanej zjeżdżalni. Mogły także kupić watę cukrową na osłodę dnia. Jednak dzień był wystarczająco słodki, także dzięki słodyczom, jakie otrzymali od sponsorów.

Oj tak…sponsorów mamy cudownych :) z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był tak cudowny. Kiełbaski były pyszne, ogórki palce lizać”, świeży chleb z piekarni „Jarząb” i oczywiście cudowne sosy od lokalnej firmy Ocetix”.

Ten wspaniały dzień podsumowaliśmy nagrodami dla wyróżnionych osób w konkursie karaoke oraz dla sportowców pamiątkowymi dyplomami i medalami stworzonymi przez drukarki 3D znajdujące się w naszej szkole :)

Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, Radzie Rodziców, nauczycielom, pracownikom obsługi, uczniom…wszystkim, którzy sprawili, że uczniowie naszej szkoły przeżyli tak cudowny dzień! 🙂