W dniu 7 czerwca o godzinie 10.00 nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Głównym celem tej akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku czytania a także jego promocja w miły i radosny sposób. Akcja ma przede wszystkim zachęcić tych uczniów, którzy czytanie traktują jak przykry obowiązek, nie zmuszać ich – lecz motywować. Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole. W naszej szkole jest wielu miłośników czytania przeróżnych książek. Mamy nadzieję, że uczniowie nie przepadający za czytaniem po dzisiejszej akcji dołączą do grona miłośników książek. Koordynatorem akcji w naszej szkole jest Biblioteka Szkolna SP 17, Samorząd Uczniowski we współpracy z wychowawcami. #JakNieCzytamJakCzytam.

 
Skip to content