Już w tym tygodniu kolejny Jarmark Spichrzowy, podczas którego świętować będziemy urodziny Grudziądza. W tym roku bawimy się od 16 do 18 czerwca. Przez trzy dni najbardziej urokliwe zakątki miasta wypełnią wystawcy, rzemieślnicy, cyrkowcy i animatorzy.

 

W związku z ogromnym sukcesem z zeszłego roku, który nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli, w tym roku także zapraszamy do udziału w urodzinowej paradzie, która odbędzie się 16 czerwca o godzinie 16.30 (zbiórka godz. 16.00). Trasa rozpocznie się pod Starostwem Powiatowym i skończy na Rynku.

 

Będzie jeszcze głośniej, weselej i bardziej kolorowo! Zachęcamy do wykonania własnych strojów, flag i transparentów w żółto-czerwono-białych kolorach. Pokolorujmy ten przemarsz razem!

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej akcji. W załączeniu także harmonogram.

plakat

harmonogram część 1

harmonogram część 2

harmonogram część 3

 
Skip to content