Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie muzycznym „Kolędowa moc”, który polegał będzie na nagraniu autorskiej pastorałki. Do tego wydarzenia poszukiwane są osoby, które lubią śpiewać i chcą wziąć udział w nagraniu dźwiękowym oraz teledysku. Podczas prób zaprezentowana zostanie autorska kompozycja, która mamy nadzieję, że się spodoba i z radością razem ją stworzymy. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Rodziny Dejewskich oraz honorowi patroni: Prezydent Grudziądza Pan Maciej Glamowski oraz ksiądz kanonik Dariusz Kunicki. Opiekę artystyczną nad stworzonym do celów wydarzenia chórem sprawować będzie Pani dr Aleksandra Drozdecka. Słowa do pastorałki napisał wiceprezydent Grudziądza Pan Szymon Gurbin, a muzykę skomponował Pan Maciej Gburczyk.

Próby i nagranie odbędą się w Ognisku Pracy Pozaszkolnej (ul.Chełmińska 104)
w dniach:

3 listopada 2023 godz.17.00-19.00

4 listopada 2023 godz 10.00-12.00

5 listopada 2023 godz. 10.00-16.00

Osoby zainteresowane prosimy o przybycie.

Mamy nadzieję, że udział w naszym wydarzeniu da młodym grudziądzkim artystom wokalistom dużo satysfakcji, pozwoli zdobyć kolejne doświadczenie i spędzić czas
w miłej, twórczej atmosferze. W razie pytań – jestem do dyspozycji, tel.607 375 394, lub e-mail:[email protected]

Z serdecznymi pozdrowieniami

Maciej Gburczyk

 
Skip to content