Drodzy Miłośnicy Technologii, Programowania i Informatyki,

Z wielką radością zapraszamy Was na inaugurację cyklu spotkań, które będą poświęcone fascynującemu światu IT! Zwłaszcza dla tych z Was, którzy stoją przed wyborem kierunku zawodowego, to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i zainspirować się do nowych wyzwań.

Data: 29 lutego 2024

Godzina: 17:00-20:00

Miejsce: Spichlerz 57

Organizatorzy: Spichlerz 57, Fundacja Studio M6, Stowarzyszenie Jo – Pozytywny Ruch Miejski

Przygotowaliśmy dla Was niezwykłe spotkanie z ekspertami pracującymi zdalnie dla tak renomowanych firm jak Allegro, PKO, czy Intel. Wspólnie z nimi odkryjemy tajniki wyjmowania pieniędzy z komputera, zgłębimy technologie przyszłości i porozmawiamy
o perspektywach zawodowych w branży IT.

Co Was czeka:

Inspirujące prelekcje ekspertów,

Pizza i przekąski dla podniebienia,

Możliwość zdobycia nagród,

Wspaniała atmosfera do nawiązywania nowych znajomości.

Nie zapomnijcie wziąć ze sobą ciekawości, entuzjazmu i pytajcie śmiało! Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie.

Dołączcie do nas, połączmy pasje i zacznijmy razem odkrywać fascynujący świat IT!

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/312187531849378/?ref=newsfeed

 
Skip to content