Zespół Placówek Edukacyjno- Rewalidacyjnych w Grudziądzu po raz kolejny organizuje obchody z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Poprzez kampanię chcemy wesprzeć rodziców dzieci ze spektrum zaburzeń, którzy na co dzień borykają się z niezrozumieniem i stygmatyzacją. Zależy nam, aby pokazać, że często „dziwne” i niezrozumiałe dla otoczenia zachowania dzieci z autyzmem nie są kwestią wychowania, a są wynikiem ich deficytów i zaburzeń w różnych sferach rozwoju.

Konkurs rozgrywany jest w 3 kategoriach:

– uczniowie klas I-III SP oraz uczniowie szkól specjalnych

– uczniowie klas IV-VIII SP,

– uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Zgłoszenie udziału w konkursie dokonuje rodzic/opiekun ucznia wypełniając kartę zgłoszeniową stanowiącą załącznik nr 2.

Prace plastyczne i kartę zgłoszenia prosimy dostarczać do 22.04.2024 r. do Pani Pauliny Zielińskiej i/lub Pani Eweliny Świerkowskiej.

Szczegóły wraz z załącznikami