Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „SEZAM” po raz siódmy organizuje „Niebieski Bieg” połączony z piknikiem rodzinnym. Jest to impreza integrująca lokalną społeczność z osobami ze spektrum autyzmu, popularyzująca wiedzę o tym zaburzeniu
i zdrowy tryb życia.

„Niebieski Bieg” odbędzie się w dniu 09.06.2024 roku na Marinie w Grudziądzu – będzie to miejsce jego startu i mety oraz pikniku rodzinnego. Bieg składa się z dwóch dystansów: dla dzieci – 500m i dla dorosłych 3500m. Oprócz rywalizacji sportowej na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, konkursy, gry, zabawy, loteria fantowa.

Aby wziąć udział w biegu należy zapisać się na: https://elektronicznezapisy.pl/event/10075.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2vocBhs-432-_Cusb8k8K-rVV1KgjYaWv8dgFeV00PhYn8l5yUYCAyZlc_aem_Af-yn_9cfInK_yc-24mJgltwpBtZRjqN819Di-MVMweZUZoCKoPZexJbsHVPY7Lx4duQPx-_FfvAvJJc2WJxXXWk.

W piątej kolumnie formularza zgłoszeniowego ”Klub” prosimy podać nr szkoły, w ten sposób będziemy weryfikować liczbę uczestników z poszczególnych placówek.
W przypadku uczniów, którzy już są zapisani na bieg i nie oznaczyli nr szkoły prosimy
o dokonanie korekty na „elektronicznych zapisach”. Zapisy przyjmowane będą do 20.05.2024 lub do wyczerpania limitu miejsc. Opłata za udział w biegu wynosi 5,00 zł

W ostatnim czasie dużo dyskutuje się o tym jak powinna wyglądać edukacja dzieci
i młodzieży. Coraz częściej i coraz głośniej wybrzmiewa informacja, że celem edukacji jest nie tylko rozwój intelektualny czy kulturowy ale też społeczny. Bardzo ważne jest angażowanie dzieci i młodzieży w akcje charytatywne, wolontariat i inne działania społeczne, ponieważ jako dorosłe osoby będą potrafiły przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu i bronić praw człowieka.

Zachęcamy do udziału ! 🙂