„Witaj wiosno” – pierwszaki witają wiosnę i wygrywają cenne nagrody
Dnia 21 marca zgodnie z corocząa tradycją Centrum Edukacji Ekologicznej zorganizowało wiosenny pochód z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. W obchodach wzięli udział uczniowie z klas I-III z Grudziądza i przedszkoli grudziądzkich. Jednocześnie CEE zorganizowało konkursy dla grup przedszkolnych – przygotowanie transparentu przedstawiającego Wiosennego Ptaka z recyklingowych materiałów. Natomiast dla klas I-III było wykonanie kukły Marzanny z surowców ekologicznych. Klasa Ia i Ib, wzięły udział w uroczystości. Na planty udały się z przygotowanymi kukłami. Rywalizacja była ogromna, gdyż wszystkie zespoły klasowe przygotowały Marzanny na najwyższym poziomie. Za udział wszyscy uczniowie otrzymali niespodzianki z CEE. Natomiast za zdobycie I miejsca 3 grudziądzkie zespoły klasowe otrzymały VOUCHER do Miasteczkolandii. Jednym z wygranych zespołów była klasa Ia z naszej szkoły. Uczniowie pod opieką p. Oliwii Sikorskiej i M. Dobrzyńskiej otrzymali dyplom za zajęcie I miejsca i VOUCHER na 2 godziny bezpłatnych zabaw do Miasteczkolandii.

Po zakończeniu konkurencji konkursowych pochód przeszedł na Błonia Nadwiślańskie gdzie wspólnie i pod kontrolą służb marzanny zostały spalone, a zima została pożegnana. 

Fotogaleria

 
Skip to content