Każde dziecko duże czy małe lubi bale w karnawale. A jak karnawał to koniecznie bal przebierańców. I tak się stało!  Uczniowie naszej szkoły oraz zaproszone dzieci z okolicznych zerówek  bawili się w Szkole Podstawowej nr 17, z dumą prezentując swoje stroje. A przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, czarodziejki, delikatne motylki, kotki, myszki, rycerzy, żołnierzy, piratów, policjantów, Spider-Man’ów, Batmanów,  Darth Vader’ ów …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Konkursy, zabawy, tańce, malowanie twarzy, plecione warkoczyki czy plecione baloniki i słodki poczęstunek umilały czas. Do zabawy z radością włączali się rodzice, zagrzewając dzieci do tańca przy skocznej muzyce D`Ja Nico, któremu bardzo dziękujemy.

Bal połączony był z Drzwiami Otwartymi w naszej szkole. Rodzice potencjalnych kandydatów na pierwszaków mogli obejrzeć szkołę, porozmawiać z nauczycielami, czy też zasięgnąć opinii innych rodziców przy kawce i ciasteczku. Na bal zawitały również lokalne media.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w organizację Balu i w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Dziękujemy animatorkom z Centrum Zabaw Galaktyka za pomalowane buźki, kolorowe warkoczyki oraz balonowe warsztaty. 

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Zdjęcia również na portalu gazety pomorskiej
https://pomorska.pl/trwa-karnawal-a-wiec-czas-na-zabawe-bal-karnawalowy-w-szkole-podstawowej-nr-17-w-grudziadzu-zdjecia/ga/c1-14717930/zd/41343016