Koniec I semestru tuż tuż. Nastąpiło więc podsumowanie pracy. Wyróżniono uczniów m.in. za bardzo dobre wyniki, za aktywność na rzecz klasy i szkoły, frekwencję, udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Nie zabrakło uśmiechów na twarzy, gdy wychowawcy wręczali dyplomy czy nagrody.

Dziękujemy uczniom za pracę w tym semestrze i życzymy jeszcze więcej sukcesów w tym roku szkolnym. Teraz pora na zasłużony wypoczynek.

Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam więc bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jednak prosimy, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Życzymy Wszystkim szczęśliwych i bezpiecznych ferii zimowych!