Zbliża się zakończenie roku szkolnego.  Rok szkolny 2019/2020 zapamiętamy jako czas, w którym zarówno Uczniowie, Nauczyciele, jak i Rodzice musieli podejmować nowe wyzwania związane z nauczaniem zdalnym.
Pragnę podziękować Wam, Drodzy Uczniowie za aktywne uczestnictwo w lekcjach na odległość oraz realizowanie zadań wskazanych przez Waszych Nauczycieli.
Do Was, Drodzy Rodzice kieruję serdeczne podziękowania za współpracę, zaangażowanie, cierpliwość i wsparcie swoich dzieci. Za trud, za pracę, wspólne odrabianie lekcji. I za to, Drodzy Rodzice, że zawsze można na Was polegać.
Serdecznie dziękuję Nauczycielom za ciekawe i inspirujące lekcje na wizji, codzienne spotkania online z Uczniami, dyspozycyjność o każdej porze, wsparcie Rodziców, Uczniów i Dyrektora szkoły.
Dzięki współpracy Rodziców, Uczniów i Nauczycieli przetrwaliśmy ten trudny dla wszystkich czas.
Teraz już pora na odpoczynek. Życzę wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu

Anna Góra, dyrektor SP17 w Grudziądzu