Od 4 maja 2021r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły. Lekcje będą się odbywały zgodnie z planem. Będziemy pracować w reżimie sanitarnym:
– Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcje dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie czy w izolacji w warunkach domowych.
– Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez rodziców/opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcje górnych dróg oddechowych.
– Od 4 maja 2021r. będą wydawane obiady uczniom, którzy mają decyzje z MOPR.
– Dla pozostałych, chętnych uczniów wpłaty na obiady w wysokości 127,04 zł należy dokonać w świetlicy szkolnej do 5 maja 2021r.- termin nieprzekraczalny. Obiady dla uczniów, których rodzice dokonają wpłaty będą wydawane od 12 maja 2021r.

dyrektor szkoły Renata Matuszak