GODZINY DOSTĘPNOŚCI/KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2022/23

W tygodniu, w którym jest zebranie/konsultacje dla rodziców godzina dostępności dla rodziców realizowana jest w czasie zebrania, nie odbywa się w wyznaczonym przez nauczyciela dniu. Nauczyciel jest dostępny w czasie zebrania/konsultacji.

7.09 2022 – zebranie z wychowawcami

26.10.2022 – zebrania z wychowawcami, konsultacje z nauczycielami przedmiotów

14.12.2022 – zebrania z wychowawcami, konsultacje z nauczycielami przedmiotów

25.01.2023 – zebrania z wychowawcami

15.03.2023 – zebrania z wychowawcami, konsultacje z nauczycielami przedmiotów

10.05.2023 – zebrania z wychowawcami, konsultacje z nauczycielami przedmiotów

Konsultacje nie odbywają się w dni wolne od zajęć dydaktycznych.

j.polski
Natalia Grzędzicka wtorek 12.45-13.15 sala 102
Katarzyna Kępska wtorek 12.35 – 13.05 sala 102
Środa 13.30 – 14.00 sala 102
matematyka
Dończyk Małgorzata poniedziałek 13.35 – 14.05 sala 104
wtorek 7.15 – 7.45 sala 104
Szczepaniak Joanna wtorek 12.45 – 13.15 sala 104
j.angielski
Szumotalska Iryna wtorek 12.35 – 13.05 sala 106
czwartek 14.30 – 15.00 sala 106
Wiebe Adriana wtorek 12.35 – 13.35 sala 106
j.niemiecki
Kobylacka Magdalena Poniedziałek 13.45 – 14.45 sala 18
historia i wos
Ciosmak Krzysztof wtorek 13.35 -14.05 sala 107
piątek 14.30-15.00 sala 107
geografia
Góra Anna/td poniedziałek 14.30-15.00 gabinet dyrektora
wtorek 15.30 -16.00 gabinet dyrektora
biologia i przyroda
Zielińska Katarzyna poniedziałek 13.35-14.05 sala 7
piątek 7.15-7.45 sala 7
chemia i fizyka
Krzyżykowska Anna poniedziałek

(pierwszy i trzeci w miesiącu)

15.20-16.20 sala 116
informatyka
Nowacka Ewa wtorek 6.55 -7.55 Gabinet wicedyrektora
muzyka, plastyka, technika
Katarzyna Grohs poniedziałek 13.40 – 14.40 sala 116
wychowanie fizyczne
Kurpiewska Jolanta czwartek 13.40-14.40 Gabinet wf
Zieliński Krzysztof środa 14.30 -15.30 Gabinet wf
religia
Mikołajek Aleksandra poniedziałek 12.35-13.05 sala 105
piątek 13.30-14.00
wychowanie do życia w rodzinie
Kwiatkowska Izabela środa 12.45-13.45 sala 17
edukacja wczesnoszkolna
Kobylacka Magdalena 1a poniedziałek 13.45- 14.45 sala 18
Stąsiek Katarzyna 1b środa 7.50-8.50 sala 19
Wiśniewska Anna 2a poniedziałek 13.35-14.05 sala 15
piątek 8.15-8.45
Wojciechowska Ewa 2b poniedziałek 11.50-12.50 sala 14
Sikorska Oliwia 3a poniedziałek 13.35-14.35 sala 16
Kwiatkowska Izabela 3b środa 12.45-13.45 sala 17
Robaczewska Katarzyna 3c poniedziałek 13.35 -14.35 sala 20
Nauczyciele wspierający w klasach integracyjnych
Zielińska Paulina 1a czwartek 7.45-8.45 sala 18
Staszak Alicja 2a wtorek 12.35-13.35 sala 15
Świerkowska Ewelina czwartek 12.45-13.15 sala 16
piątek 11.45-12.15 sala 16
Zielińska Izabela 4a poniedziałek 12.35-13.30 sala 7
Oczyńska Monika 5a piątek 14.25-15.25 sala 107
Dobrzyńska Mirosława 6a wtorek 14.30-15.30 sala 105
Pankiewicz Agnieszka 6b piątek 14.30-15.30 sala 108
pedagog
Langowska Jolanta środa 16.00-16.30 gabinet pedagoga
psycholog
Szyszkowska Marta czwartek 14.45-15.15 gabinet psychologa
logopeda
Łobocka Kamila środa 7.30-8.00 gabinet logopedy
piątek 13.35-14.05
Opiekun biblioteki
Zielińska Małgorzata czwartek 8.00-8.30 biblioteka
piątek 13.00-13.30
Wychowawca świetlicy
Daria Górska środa 9.45-10.45 Świetlica 1
Zielińska Paulina czwartek 7.45-8.45 sala 18
Świerkowska Ewelina czwartek 12.45-13.15 sala 16
piątek 11.45-12.15 sala 16
 
Skip to content