W piątek 24.06.2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dzieci wraz z rodzicami, nauczycielami oraz zaproszeni goście spotkali się na dziedzińcu szkoły, aby razem odśpiewać hymn narodowy oraz szkoły, a także wysłuchać przemówienia Pani Dyrektor, która podziękowała nauczycielom i rodzicom za wielkie zaangażowanie i społeczną pracę na rzecz szkoły. Dzieciom natomiast podziękowała za całoroczną, ciężką pracę i życzyła spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Po przemówieniu wręczono świadectwa z biało-czerwonym paskiem, wyróżnienia, stypendia, nagrody za wyniki w nauce, wysoką frekwencję, zbiórkę makulatury, zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne, wysokie wyniki w czytelnictwie, za zaangażowanie w pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego, konkurs wiedzy o Grudziądzu oraz wywalczenie III miejsca w rozgrywkach międzyszkolnych o Puchar Prezydenta Grudziądza i godne reprezentowanie szkoły w wielu zawodach sportowych. Wszyscy nagrodzeni przyjęli gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

Następnie zgromadzeni wysłuchali krótkiej części artystycznej w wykonaniu dzieci i rozeszli się do swoich klas.